Vyberte stránku

Helena a Lukáš

Jsme specialisti na malé podnikání

a provozujeme dílnu a e-shop

ŠiBaBi.cz

„Jsme malí a nechceme vyrůst. Zjistili jsme, že nechceme zaměstnance a chceme si život co nejvíce zjednodušovat a hledat takové nástroje, které nám v našem cíli pomáhají…“

Náš příběh

Jsme rodina o pěti členech. Já, Lukáš a babi Jarča plus dvě poťouchlá stvoření, které se nazývají děti.

Před více než rokem jsme vytvořili společně s Lukášem příležitost pro hendikepovanou babičku Jarču a založili jí vlastní značku dětského oblečení ŠiBaBi.cz.

Před touto zkušeností jsme již vlastní e-shop vlastnili, ale nešlo nám to, proto jsme každý utekli opět pracovat pro klienty.

Dnes už pro klienty nepracujeme a to díky skvělému marketingu okoli babičky značky. Naším hlavním kanálem se stal Instagram na kterém jsem vytvořila opakovatelné strategie, které nám pomáhají prodávat každý měsíc to, co prodat potřebujeme…

ŠiBaBi a zajímavé detaily…

100.000 Kč/ měsíčně

To je obrat, který jsme schopni jako dílna o třech lidech a dvou dětech za měsíc zvládnout při dobré automatizaci a dobrému efektivnímu marketingu.

E-shop

Náš e-shop je naše hlavní prodejní místo a tak o něj pečujeme jako o vlastní dítě. Provozujeme jej na Woocomerce a WordPressu.

Instagram

Náš hlavní kanál pro prodej je Instagram. Ač je to k nevíře, že? Mnozí totiř tvrdí, že na Instagramu nelze prodávat, že se tam válí samé blogerky a elemtálové…:-)

Helena Lachowiczová

Jsem specialistka na psychologii prodeje. Umím zacílit, napsat, navrhnout, rozpracovat, chytit srdce zákazníka. A to vše jsem se naučila díky 5 letům praxe v marketingu. 

Součástí mého know how je i marketingová strategie na Instagram.

Lukáš Dobrozenský

Jsem ta technická část naší dvojky. Co technicky nevymyslí Hela, což je většinou, obstarám já. Díky vlastním zkušenostem s podnikáním v malinkém měřítku jsem si už perfektně vědom některých opravdu důležitých specifik tohoto druhu podnikání a proto jsem rád, že mohu tímto projektem pomoc dalším z nás.

Mojí doménou je fotografování, technika, zabezpečení.

Moje proč

Každý má svoje proč. Proč to nebo ono dělá. Moje velké proč je moje rodina, pro kterou půjdu až na kraj světa. Moje proč je moje maminka, které jsem založila dílnu ŠiBaBi a pomáhám jí stabilizovat a osamostatnit se v oboru, kde je velká konkurence.

V šití.

Moje velké proč je můj přítel Lukáš, kterého miluji a děkuji mu za každý den s ním. A právě proto jsme oba společně doma a pracujeme společně jako tým.  Tak to cítíme.

A nakonec moje děti. Vše, co dělám je svázáno s mojí a jejich budoucností. Vše, co dělám dělám pro ně. Protože jim chci ukázat svět a dát jim nejlepší možné základy do života.

 

Pin It on Pinterest