Nastartuj prodej na Instagramu

Do svého podnikání. Vytvoř komunitu nadšených zákazníků a nauč se spolupracovat s Influencery a vytvářet Stories

Chceš rozproudit prodej? Neprodáváš a nevíš, jak správně zaujmout své zákazníky a začít konečně vydělávat?

 

▶ Nebo prodáváš, ale netušíš, jak vytvořit zájem zákazníků tak, aby nakupovali opakovaně?

Je nejvyšší čas, abyste přestal/a ztrácet čas na Facebooku zkoušením všeho možného a začal/a prodávat na Instagramu…

 

Proč Instagram? A pro koho je vhodný?

 

Dobře, Instagram. Ale já mám už Facebook a tam my to také nejde. V čem bude Instagram jiný a v čem my konkrétně pomůže?

 

Instagram je ještě stále hodně o lidech a ne o reklamách.

☑ Zákazníci uvádějí, že v 60 % případů se nechali k nákupu inspirovat právě na Instagramu.

Na Instagramu je méně hejterů

☑  Na Instagramu je stále ještě snadné získat svoje publikum bez nutnosti platit za reklamu jako na Facebooku.

t

Získat publikum pro tvoje podnikání je na Instagramu stále ještě snadné

Na Facebooku musíš za svoje followery, které později proměníš v zákazníky, platit. Organický dosah je opravdu velmi malý. Proto musíš za každého kvalitního člověka na Facebooku zaplatit.

Je nejvyšší čas, zapojit Instagram. Než se do toho pustí opravdu VŠICHNI naplno a už nebude snadné získat lidi, kteřé Tě sledují.

t

Na Intagramu jsou Influenceři

Na Facebooku se pohybuje i minimum Influencerů, kteří mají velké zásahy a jsou ochotni ke spolupráci například za bartér nebo za menší odměnu. Na Instagramu si ještě stále můžeš vybírat a zapojovat je do svých kampaní postupně.

Influenceři jsou zdrojem návštěvnosti na e-shop nebo web a také zdrojem nových fanoušků.

t

Doporučení je nejlepší marketing

A s tím souvisí právě i Influence marketing, který kvete právě na Instagramu. V kurzu Tě naučíme, jak používat spolupráce, aby to nebyly vyhozené peníze. Jak nastavovat kampaně od malinkých cílů až po ty větší a jak vodit skutečné zákazníky právě pomocí spolupráce  a doporučení.

Protože ať chceš nebo nechceš, doporučení je stále ještě nejsilnější prodejní argument!

V kurzu řešíme nejčastější problémy, jako:

A JDEME I MNOHEM DÁL!

 

▶  Pomůžeme Ti nastavit prodej tak, aby Tě prodeje nepoložili

Co to znamená? Copak tohle se někomu může stát? Ano může. Díky našemu kurzu se naučíš používat naše účinné strategie spolupráce s Influencery. A panečku! Výsledky spoluprací s našemi strategiemi jsou dost často nejen ohromující ale mohou být i ochromující.

Naučíme Tě, jak si vyladit nákupní proces tak, aby vše bylo připraveno na první návaly a Ty je pak se ctí ustojíš!

 

▶ Ukážeme Ti naši tajnou zbraň pro maximální prodeje

Víme, že můžeš mít jiný sortiment než my. A právě proto Ti poradíme, jak naši strategii uchopit tak, aby fungovala Tobě stejně tak dobře, jako nám.

Naší tajnou zbraní je systém, jak přivádět v jedom okamžiku maximální počet potenciálních zákazníků na tvůj e-shop nebo web. Díky tomu, že budeš s námi budovat komunitu a vodit na web jen lidi z komunity, bude tvůj prodej mnohonásobně úspěšnější než s publikem, co Tě nezná.

 

 

▶  Pokud jsi ještě malý podnikatel/a a nemáš e-shop, provedeme Tě nastavením procesů přímo na IG, abys neztrácel/ zákazníky

Víme, že Instagram je hlavně médium patřící tvůrcům. A právě pro Tebe máme připraveny kroky, jak nepřijít o rozumm, o zákazníky a o spoustu času komunikací zakázek nebo prodejů ve zprávách.

Vše máme z první ruky, protože jsme si tím prošli a museli jsme vytvořit systém jiný, nebo bychom se z toho brzy zbláznili…

Jaké lekce kurz obsahuje?

Z

STRATEGICKÉ MYŠLENÍ

5 lekcí

V těchto lekcích se naučíš, jak nastavit podnikání a marketing na Instagramu tak, aby to pro Tebe mělo maximální přínosy a vše běželo hladce jako na drátkách. Vytvoříš si vlastní Bojový plán.

Z

OVLÁDÁNÍ a APLIKACE

6 lekcí

Naučíš se, jak obsluhovat firemné profil. Jak upravit BIO, aby prodávalo. Jak obsluhovat Instagram z PC. Jak vytvářet posty a používat aplikace a filtry. Kdy ano, kdy ne a u jaké sortimentu se to nevyplácí.

Z

KOMUNITA

5 lekcí 

V této části Tě naučíme, jak budovat komunitu kolem Tvého produktu a nebo služby. Jak přivádět zájemce na své stránky a jak budovat hodnotné vztahy s dalšími profily, které Ti mohou být dost nápomocny.

Z

INFLUENCEŘI

4 lekce

V této sekci Ti vysvětlíme, jak Ti mohou být Influenceři opravdu přínosní. Naučíš se s Influencery komunikovat a vykomunikovat si nejzajímavější podmínky. Jak nastavovat spolupráce a naučím Tě dvě možnosti spolupráce, které používáme i my. A ne nejsou to recenze a soutěže:-)

Z

PRODEJ A STORIES

6 lekcí

Blok, ve kterém se naučíš používat nejdůležitější nástroj Instagramu – Stories k prodeji a spojíš všechny vědomosti o Instagramu v jeden celek. Naučíš se, jak zapojovat publikum do dění ve tvé firmě. Jak využít možnosti, které Stories nabízí k získání klíčových znalostí o tvých zákaznících.

Z

Kampaně

1 lekce

V této sekci spojíš vše dohromady a naučím Tě techniku, díky které vodím lidi z Instagramu v houfech na náš web a kde následně nakupují jako zběsilí. V této části Tě naučím zapínat reklamu na Instagramu a vysvětlím Ti, kdy ji používat a kdy ne.

Vstup do online kurzu a získej 

  • Bonus, jak se orientovat ve statistikách na Instagramu a co Ti říkají?
  • Bonus, jak vyhodnocovat výsledky a umět se podle nich zařídit.
  • Bonus, základní statistiky v Google Analytics a jak s nimi pracovat v podnikání.

 

+ Vstup do tajné FB skupiny a zpětná vazba a podpora

Tohle je velmi důležité při pokroku. Nenecháme Tě v tom a pomůžeme Ti. K tomu, aby Tě postup motivoval máme nachystány úkoly, které Tě provedou praxí.

Cena kurzu: 3999 Kč

ihned nebo na splátky 3x 1350 Kč

+ Speciální BONUSOVÝ KURZ

 

„Vymodeluj si perfektní produkt a najdi svého zákazníka“

ZDARMA

V hodnotě 1490 Kč

  • Efektivní postup jak zjistit, kdo je můj zákazník a jak vytvořit nebo vylepšit nabídku tak, aby ji zákazník chtěl.
  • ŽÁDNÉ PERSONY!
  • Práce pouze s tužkou, lepíky a vaším mozkem:-)

Brány kurzu se uzavírájí už:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Jaké máme reference na kurz?

Kurz mě velice mile překvapil a to hlavně tím, že nejde jen o sledování videí, jako ve většině online kurzech, ale dostáváme i úkoly, které můžeme plnit a Helča nám dá zpětnou vazbu. To člověka hodně posune. Otevřela mi oči i co se týká cen produktů, marketingových kanálů atd. Kurz je jedinečný, obsáhlý a je vidět, že Heli tomu opravdu rozumí. Moc Ti děkuji. 🙂 

Andrea Nesvadbová

Andyen.cz

Helena vás provede celým procesem po malých krůčkách, a vše vysvětlí pěkně polopaticky i do těch nejmenších detailů. Nezůstává však pouze u technické stránky věci, ale učí člověka i marketingově přemýšlet, a to mi přijde na její pomoci nejcennější. Konečně jsem se pohnula ve svém podnikání dál a vím, jak pokračovat. Díky!

Radka Prokopová

raduatelier.cz

Když jsem vybírala kurz na Instagram, chtěla jsem se posunout, ale v hlavě byl trošku chaos. Heleny kurz mě doslova vtáhl a já dnes vim proč. Helena je velmi inspirující žena, která přesně ví co dělá, protože to má prožité. Přivedla mě k mému proč, položila otázku co chci a zamyslet se jak to bude to nejlepší pro mě. Internet je plný různých kurzu, které vypadají, ale uvnitř je prázdno. Při výběru poslouchám svoje srdce a opět se to vyplatilo. Děkuji Helen za tvé opravdové rady a tvůj přístup.

Michaela Hynčíková

mayastore.cz

Kdo jsme?

Jmenuji se Helena a můj partner Lukáš. Máme spolu dvě krásné děti a jako partneři podnikáme už přes  let v online marketingu.

Za tu dobu jsme si vyzkoušeli jaké to je mít vlastní e-shop, jaké to je ho zase nemít a prodat. Prodávali jsme svůj čas klientům a následně jsme díky zkušennostem a notné dávce odvahy, založili dílnu pro moji hendikepovanou maminku – ŠiBaBi.cz.

Pro ni jsem musela vytvořit a vymyslet systém, který je jednoduchý, rychlý a nezabere mi mnoho času. Nepracovala jsem jen na projektu ŠiBaBi a proto jsem začala s Instgramem.

Díky tomu jsme s Lukášem zjistili, jak propagovat na Instagramu s výsledky a bez toho, abych na něm trávili hromadu času.

 

Náš Instagram…

  • 5 983 followerů. Sami přichází nový (běžný přírustek okolo 20 -50 followerů týdně).
  • 90 % prodejů máme z Instagramu.
  • 60 % prodejů ze Stories.

ROZHODNUTO?

Už zbývá jen vyplnit objednávku..

Pokud chceš kurz na splátky, pokračuj na odkaz pod tímto formulářem.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější dotazy

Kurz trvá cca 8 týdnů. Ale zakoupení kurzu máš doživotně. Proto můžeš kdykoliv studium přerušit a zase se k němu vrátit. Přesně tak, jak budeš potřebovat.   

Lekce jsou textové a některé lekce již doplňujeme videem. Na kurzu a aktuálnostech stále pracujeme a do konce roku 2019 budou všechny lekce obsahovat i video lekci. Součástí tvého přístupu je tedy i doživotní aktualizace.

V tom případě je nejlepší spojit se hned ze začátku s naší tajnou FB skupinou, kde jsou všichni členové a nazvájem si pomáhají.

60 denní garance

vrácení peněz

Protože našemu kurzu věříme, nabízíme Ti možnost v klidu říct:“ Ne, tohle mi nefunguje, chci vrátit peníze.“

V tom případě Ti rádi vyhovíme. Jako podmínka pro vrácení kurzovného je nasdílení Tvého profilu, a výsledků, které jsi po praktikování našich lekcí dosáhl/a.

Garance trvá po dobu 60 dní. Tedy tak dlouho, abys s kurzem mohl/a v klidu začít a dost dlouho na to, aby byly viditelné první výsledky.

 

Pin It on Pinterest