Vyberte stránku

Dnes jsem si pro vás připravila návod, jak přidat Instagram Feed a kartu Instagramu do vaší Facebook Fan Page. Návod je jednoduchý a celou „operaci“ zvládnete během pár kliků, několika minut maximálně. Také žádný frťan nebude potřeba a už vůbec ne pokročilá znalost čehokoliv, co se vzdáleně podobá marketingu.

Jednoduše následujte moje pokyny:-)

Než se do toho ale pustíme, pojďme si udělat takový checkbox, proč vlastně mít Intagram propojený s Facebookem a proč ládovat fotky z feedu Instagramu na váš Facebook. Jaký to má význam a proč je to fajn vylepšení.

Proč mít feed Instagramu na Facebooku?

Otázka, kterou si možná nepokládáte. Přijde vám to fajn. Jasně. Ono to fajn je a taky je fajn, že takové propojení a má i několik malinkých plusů, které dodají vašemu podnikání na „kreditech“.

Jaké plusíky to jsou?

=

Vaši fanoušci z Facebooku se dozví i o vašem Instagramu

A je to jednodušší a mnohem intuitivnější. Lidé, co procházejí vaši FB stránku na kartu Instagram prostě narazí a pak mohou přejít přímo na Instagram, nebo prohlížet feed na Facebooku bez nutnosti odchodu.

=

Jste důvěryhodnější

Kdo je tam i tam a pravidelně přispívá obsahem na obě sítě, může mít v očích zákazníka vyšší kredit. Prostě je vidět, že na svoj propagaci neprdíte a máte o zákazníka zájem.

=

Udělají si obrázek rychleji

Zákazník, který vás teprve poznal a zjišťuje si o vás informace a prochází váš Facebook může kouknout i na Instagram a díky tomu zjistit, zda jste jeho „krevní skupina“ rychleji. Mnozí zákazníci sledují Instagram svých oblíbených firem ochotněji než Facebook.

Tak a teď jak na to?

Nejprve si otevřete vaši Fan page a přihlaste se do svého Facebooku. Dále přejděte na aplikaci Woobox.com.

V této aplikaci se rovnou registrujte – registrace je ZDARMA a doporučuji se registrovat skrze Facebook. Tím pádem se Woobox rovnou propojí s vaší Fan page.

 

2. Jakmile se registrujete, přejdete do sekce Static Tabs – druhý odkaz v menu.

V této fázy nic neplatíte teď a ani v budoucnosti. Vychytávky od Wooboxu jsou sice placené, ale jen některé a některé jsou zadarmo – jako právě napojení feedu Instagramu na váš Facebooku.

A taky to umí Pinterest:-)

 

Psssst ... Kurz znovu otevřen!

Instagramový dobyvatel 2.0, ve kterém Tě naučíme, jak založit, spravovat a rozparádit Instagramový profil značky, tvůrce nebo firmy tak, aby jsi nemusel/a vynaložit ani korunu na reklamu…

3. Vytvoříte si novou statickou kartu na Facebook – Intagram. Použijte tlačítko Create a new Tab. Je zelené s pluskem.

4. Následuje propojení s vaším Instagramovým účtem. V kolečku vidíte, kde budete vyplňovat Username. Vaše Username najdete v Instagramu v hlavičce vašeho účtu – je to název vašeho.

Jakmile máte vyplněno, potvrďte volbu tlačítkem Save Setting.

A je to!

Je to těžké? Není, že? Já si myslím. Je to brnkačka i pro naprosté neanglicky hovořící a podle návodu to musí sfouknout úplně každý.

Tak co, pochlubte se mi vaší „super propojenou“ Facebookovou stránkou s novou kartou od Wooboxu.

A klidně do komentářů….

 

Helena

Autorka Blogu

Jmenuji se Helena Lachowiczová. Jsem specialista na prodej bez reklamy a oblíbeným kanálem je právě Instagram. Založila jsem rodinnou značku www.sibabi.cz.

Pin It on Pinterest